III MIEJSCE CHŁOPCÓW Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 28 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM W ¼ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W WIELOBOJACH LEKKOATLETYCZNYCH

Wieloboje lekkoatletyczne to konkurencja składająca się z 5 konkurencji wybranych z 4 bloków: biegi krótkie, średnie i długie, rzuty i skoki. Organizatorzy wybrali: 100m, 300m, 1000m, skok w dal, pchnięcie kulą. Poza sukcesem w drużynie , która zajęła III miejsce, indywidualnie I miejsce zajął Kacper Menżyk w skoku w dal oraz II miejsce Kacper Brzózka w biegu na dystansie 1000m.

Skład drużyny: Igor Cieciera, Szymon Kuś, Filip Fedoniuk, Daniel Herok, Jakub Jasiński, Mateusz Kubicz, Kacper Brzóska, Kamil Kremski, Bartosz Laskowski, Jan Bochenki, Kacper Menżyk, Bartosz Kazik, Mateusz Moskała, Dariusz Kowalczyk.

Uczniów wyselekcjonował i przygotował Krzysztof Skorupa.