III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego!

28 marca odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów i uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych pod honorowym patronatem Starosty Wodzisławskiego, którego nasza szkoła jest współorganizatorem.

Wraz z II Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim  oraz Szkołą Podstawową nr 4 w Pszowie po raz szósty zaprosiliśmy uczniów do zmierzenia się z zadaniami na 3 poziomach:

  • English is Fun dla uczniów klas VII SP
  • English Challenge dla uczniów VIII SP
  • Prove Your English dla uczniów klas III gimnazjum

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klasy VII, VIII i III gimnazjum. Wszyscy doskonale poradzili sobie z zadaniami! Największe gratulacje należą się Wojtkowi Durce z klasy VII, który w swojej kategorii wiekowej zdobył III miejsce. Opiekunem Wojtka jest p. Joanna Sołtysiak. Życzymy dalszych sukcesów!