SP 28 wraz z PP 15 włącza sie do akcji „Chodź z nami popraw jakość powietrza”

W akcji nordic-walking uczestniczyła cała społeczność uczniowska SP 28 od klasy 1 do 8, a z zaprzyjaźnionego przedszkola 15 były dwie grupy starszaków. Wspólnemu aktywnemu spacerowi towarzyszyło słońce, uśmiech, radość z nauki i poznania nowej techniki chodzenia jak się okazała dla wszystkich ciekawej. Po intensywnym treningu, wspólnej zabawie z grupami przedszkolnymi przyszedł czas na powrót do szkoły gdzie czekało drugie śniadanie i obiad w szkolnej stołówce. Oto aby dzieci miały odpowiedni sprzęt do uprawiania nordic-walking zadbali ich cudowni rodzice, nauczyciele, jak i wypożyczalnia sprzętu MOSiR na 3 Wzgórzach.

Dziękujemy za relację fotograficzną p. Ktarzynie Cilskiej i zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć na profilu Facebookow’ym szkoły.